Állásajánlatok

Napról-napra újabb és újabb kihívásokkal nézünk szembe. Folyamatos fejlődésünk és szűnhetetlen vágyunk arra, hogy jobbak és még jobbak legyünk eredményezi azt, hogy hasonló gondolkodású, kitartó, dolgozni és tenni akaró munkatársat mindig szívesen látunk csapatunkban.

Ha Te úgy gondolod, hogy szeretnél egy vidám, lelkes csapat tagja lenni, hosszú távú munkát keresel és nem ijedsz meg sem a kihívásoktól sem az elvárásoktól, akkor küldd el nekünk önéletrajzodat az info@jebeto.hu e-mail címre.

Jelenleg a lenti pozícióra keresünk állandó munkatársat, de ha úgy gondolod, hogy más területen tudnánk kölcsönösen kamatoztatni a tudásodat, akkor bátran jelentkezz az általad megjelölt pozíció megjelölésével.

A JEBETO Kft. csapata RAKTÁRI TECHNIKUS pozícióba keres kollégát 4. kerületi központjába

Mi lesz a feladatod?

  • Beérkező áru ellenőrzése és átvétele
  • Laptopok, monitorok és számítógépek tesztelése, raktári rendszerezése
  • Kimenő áru összekészítése, csomagolása

Elvárásaink

  • Minimum befejezett általános iskolai végzettség
  • Megfelelő fizikai erőnlét
  • Felelősségteljes, precíz, megbízható munkavégzés
  • Nagy fokú önállóság
  • Büntetlen előélet
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Számítástechnikai raktározásban illetve számítógépek tesztelésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Gyalogkíséretű targonca

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Támogató, barátságos, fiatal és vidám csapat
  • Sportolási lehetőség saját edzőteremben
  • Versenyképes juttatások, bejelentett munkahely
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munkakör
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Jelentkezésedet küldd el e-mailen a info@jebeto.hu címre!

Ha Téged nem, de ismersz valakit, akit érdekelne az állásajánlat, kérjük oszd meg vele!